Audi Approved :plus pažadas klientams

 

:plus Pakaitinis automobilis

Jei Jūsų automobilį reikia palikti servise, Jūsų Audi Approved:plus partneris suteiks Jums pakaitinį automobilį už patrauklią kainą.

 

:plus Išperkamoji nuoma

Už savo automobilį Jūs galite atsiskaityti banko pervedimu arba pasinaudoti vienu iš „Audi Līzingas“¹ finansavimo pasiūlymų. Dokumentų įforminimas vietoje pas Jūsų pasirinktą Audi partnerį.

 

:plus 110 taškų patikrinimas

Mums visada svarbi kokybė. Prieš parduodant kiekvienas automobilis atidžiai patikrinamas pagal 110 balų sistemą.

 

:plus Esamo automobilio atpirkimas

Įsigijus Approved:plus automobilį, Jums nereikia rūpintis esamo automobilio pardavimu. Approved:plus atstovas atidžiai patikrins Jūsų automobilio techninę būklę ir pasiūlys Jums rinkos padėtį atitinkančią kainą.

 

:plus Garantija

Visada kelyje ir be rūpesčių. Siekdamas tai užtikrinti, Jūsų Audi Approved:plus partneris kiekvienam Audi Approved:plus automobiliui suteikia 12 mėnesių garantiją (pagal taisykles ir sąlygas).

 

:plus Draudimas

Jūsų Approved:plus partneris, bendradarbiaudamas su draudimo paslaugų teikėjais, parengs keletą draudimo pasiūlymų ir pasiūlys Jums tinkamiausią draudimo apsaugą.

 

:plus Bandomieji važiavimai

Jei norite suprasti, kuris automobilis Jums tinkamiausias, Jūsų Audi Approved:plus partneris pasiūlys bandomąjį važiavimą Jūsų pasirinktu automobiliu Jums patogiu laiku.

 

 

¹Audi Līzingas siūlo finansavimą, bendradarbiaudamas su „Citadele Leasing“.